O mně

Pro zjednodušení jsem kartářka Anie a vykládám  30 let tarotovými a mariášovými kartami.  Otec měl paranormální schopnosti, které jsem po něm získala a navíc byl  černý mág.  Žádala jsem vesmír, aby mi ponechal jen ty schopnosti, které mohu využít ku prospěchu. Cítím a vím, že moje poslání je Vám pomáhat, nedělat zbytečné chyby a ukázat Vám cestu a směr, kterým se vydat, připravit na možné těžkosti, které Vás buď čekají nebo neminou.

Dále tvrdím, že pozitivní myšlení dle učení new age je sice silné, ale nezmůže nic proti danostem karmy.  Některé okolnosti jsou osudově, karmicky předurčené jako narození děti, navázání partnerství, svatba, rozvod či smrt, zkáza, zhroucení - ty nemůžeme měnit jen myšlením. Pozitivním přístupem, myšlením, odpuštěním a pokorou můžete pouze zmírnit dopady negativních událostí, které se mají stát a stanou.   

Karma je spravedlivý proces - bumerang vašich myšlenek, slov, činů a skutků nebo vašich rodičů. Vrací se jen to, co člověk zasadil. Neexistuje smrtelník - ezoterik, léčitel - spasitel, který má moc, aby cokoli zlého bylo zaseto, vyčistil, odblokoval, odčinil za vás a vymazal ze záznamů. Jediná cesta jak z karmického kruhu je přežít, přetrpět a odčinit...ve správný čas se osvobodit sami nebo s pomocí terapeuta.

Pomůžu  lidem ukázat,  co přijde a kudy se vydat, aby se vyhnuli zbytečným ztrátám a bolestem ze špatných rozhodnutí.

 Moje poslání je pomáhat s nejlepším vědomím a svědomím. Nesouhlasím s jakoukoli manipulací a odmítám psychologické manýry některých rádoby kartářek , pseudoléčitelů, kteří neléčí - jen zasvěcují do něčeho, co neexistuje a dalších ezoteriků. 

 Jsem k dispozici jen lidem, kteří o to opravdu stojí! A upozorňuji, nejsem pro každého...mám svůj náhled na život, své vize, svou filozofii a nezdolnou víru v to, že vše lze řešit, pokud chcete slyšet i negativní informace od nezávislého kouče.

Mám otevřenou bránu do jiných světů- jsem černá i bílá, tzn. jsem napojená na božskou energii a výhodou je, že i na temnoty, tzv. antisvět, svět temna. Takže s jistotou poznám druh energie a patologie. Nejsem zastáncem léčby energií, pokud nezměníte svůj postoj, myšlení a cítění.  

       

Já sama se považuji za tzv. charismatika - 

slovo „charisma" řecky znamená „dar milosti" a označuje se jím viditelný, zázračný projev Ducha svatého spočívající nejčastěji ve zvýšené šanci na vyprošení určitého zázraku (např. dar uzdravování) nebo v nějakém nadpřirozeném poznání (dar proroctví). Tyto dary jsou dány Bohem k prospěchu celého společenství, přičemž komu (a kdy) jsou dány (případně odebrány) je čistě na Bohu a jeho milosti . Osoba s určitým charismatem - „charismatik" svůj dar ovládá, byť jen do určité míry (tj. výsledek je do značné míry na Bohu). 

Mnoho ezoteriků pracuje s daty narození klientů coby hlavním pilířem karmy a osudu. Znovu a znovu se přesvědčuji, že toto není úplně podstatné..z hlediska karmy...za poslední roky jsem měla desítky případů dvojčat...každé s naprosto jiným osudem a dispozicemi. Např. jedno postižené, druhé dvojče zdravé . Jedno dvojče s těžkou obrnou, jako následek karmy z minulého života (sebevražda), druhé dvojče bez zátěže.  Ze známých osobností mohu zmínit, že zpěvačka Iveta Bartošová má též dvojče a naprosto jiný osud, život a smrt. Pro mne z toho vyplývá, že ač znám numerku a tzv. karmické kódy..není nad napojení na Akášu a záznamy duší. Každá duše je individuální, ať se narodí ve stejný den a hodinu stejné matce a otci. Dále si tedy pojedu ve své linii...karet a individuálním přístupu...bez daností čísel a paradigmat.